רוצים לדעת יותר?

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

אנא מלאו את טופס - רוצים לדעת יותר? השאירו פרטים ונחזור אליכם!

לפרטים:

072-3307778

אולמות וגני אירועים בחורף

בחירת אולמות וגני אירועים בחורף 

 

לאחרונה יותר ויותר אנשים מגלים את קסמה וייחודה של עונת החורף הגשומה, ומבקשים לערוך את  החתונה שלהם דווקא בתקופה זו. לשם כך יש למצוא אולמות וגני אירועים מתאימים המספקים מענה שלם לצרכי האירוע, כפי שעושה אולם וגן אירועים WIN המומלץ.

 

כל מה שמתבקש מאולם וגן אירועים בחורף

 

עימנו תזכו למענה שלם ואיכותי עבור כל צרכי האירוע החורפי שלכם:

 

  • לא רק אולם- אם אתם חושבים שבחורף יש להסתפק באולם, תנו לנו לתקן את הטעות. המיקום המושלם לחתונה חורפית הינו אולם עם גן מפואר ומעוצב כפי שיש לנו, בעל קירות זכוכית שקופים וגן מטופח, פורח וירוק המשתרע על פני שישה דונמים.
  • מיקום לחתונה חורפית-  חשוב שהמיקום של אולמות וגני אירועים בחורף לא יהיה מרוחק מידי, מכיוון שבייחוד בעונה הגשומה אף אחד לא רוצה לצאת לנסיעה ארוכה ומייגעת בכדי להגיע לאירוע. האולם וגן האירועים שלנו שוכן במיקום מושלם, בעמק חפש שבשרון, בקרבת צירי תנועה מרכזיים הכוללים את כביש שש, ארבע ושתיים. כך שכל אורח מהצפון, המרכז או הדרום יוכל להגיע לאירוע שלכם בקלות, במהירות ובבטחה. זאת לצד שפע של חנייה חופשית ועם נגישות מלאה מהחניון לאולם.
  • מתחם מפואר עם עיצוב אישי- לטובת אירוע החורף שלכם עומד אולם מפואר ומאובזר, שכל פרט בו נבחר בקפידה מבחינת איכותו וסגנונו. יתרה מכך, לכל אירוע וכל קונספט נדאג לעצב את האולם החל מעיצוב החופה, קבלת הפנים ועד לרחבת הריקודים ושולחנות האוכל. כל זאת לצד גן אירועים מושקע עם פינות חמד נעימות שבהחלט ניתן לנצלו באירועי יום חורפיים.
  • הפקה מלאה- ברור לנו שהפקת אירוע הינה משימה המורכבת מאינספור פרטים. עימנו תזכו להפקה מלאה של האירוע, החל מעיצוב המקום ועד לשירותי קייטרינג עם שף הבית.

 

הזמנת אולם וגן אירועים בחורף לחתונת חורף מושלמת

 

להזמנת אולם וגן אירועים בחורף, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר, או צרו קשר עם אולם אירועים ווין בטלפון 072-3307778.