רוצים לדעת יותר?

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

אנא מלאו את טופס - רוצים לדעת יותר? השאירו פרטים ונחזור אליכם!

לפרטים:

072-3307778

גן אירועים באזור השרון

ליהנות מאירוע בלתי נשכח

בין אם זו חתונה או אירוע פרטי אחר, ובין אם זו מסיבת חברה או השקה של מוצר חדש, למקום שבו עורכים את האירוע ישנה חשיבות רבה מאד. האווירה שהוא מביא אתו, האופן שבו הוא מעוצב, המוסיקה המושמעת בו, האוכל המוגש... כל אלה ועוד, הם כל האלמנטים שעושים את האירוע. גן אירועים באזור השרון הוא מקום מושלם לכל חגיגה. בזכות מיקומו הנגיש והנוח, יכולים האורחים, המגיעים מכל מקום בארץ, לאתר אותו בקלות ולהגיע אליו מבלי שיצטרכו לבזבז שעות ארוכות על הכביש.

 

פרמטרים שיש לקחת בחשבון

כאשר מתכננים אירוע פרטי או עסקי, יש לקחת בחשבון פרמטרים רבים: היכן לערוך את האירוע, כמה מוזמנים להזמין, האם לשלב אטרקציות שונות, כמה כסף להקדיש לטובת העניין וגם באיזו עונה בשנה מתאים לערוך את המסיבה. מקום טוב באמצע יכול להתאים לכל סוג של אירוע. בין אם מרבית המוזמנים מגיעים מאזור הצפון ובין אם מרביתם מהדרום, השרון הוא בהחלט יעד מושלם לכך. בנוסף, הוא ידוע כאזור כפרי, שקט ושלו הרבה יותר, כך שמי שמעוניין באווירה קלילה, נינוחה ו"טבעית" מאד, זהו הפתרון הנכון.

 

כמובן שיש לקחת בחשבון גם את גודלו של המקום ולוודא שהוא תואם למספר המוזמנים. מצד אחד, ובייחוד באירועים פרטיים, חשובה מאד האינטימית. מצד שני, אם צפויים להגיע לא מעט מוזמנים, נדרש מרחב גדול והכרחיים שטחים מרווחים. מקום שניתן להתאים אותו בדיוק לאופי האירוע ולמספר המוזמנים הוא המקום המתאים, מקום שיכול להשתנות בהתאם לצורך ולספק את המענה המושלם לכל אחד. כך אפשר לעצב אותו על פי סגנונם של מתכנני האירוע ובהתאם לאופי המסיבה שבה מעוניינים.

 

מחפשים מקום מיוחד לערוך בו חתונה או אולי אירוע עסקי חשוב? WIN הוא המקום המתאים לכם. הוא נמצא באזור השרון, בעמק חפר, וכולל שטח של 6 דונם. יש בו את כל מה שצריך לאירוע מושלם: אווירה נפלאה, עיצוב מרשים וכמובן – שירות ברמה גבוהה. לסקירת השירותים השונים של המקום, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 052-9120708